VENUS LEGACY ile Bölgesel Zayıflama

Venus 4D™ Teknoloji – Yeni bir Standart

Venus Concept; yüz, boyun ve vücutta bölgesel incelme cilt sıkılaştırma ve toparlama alanlarında cerrahi olmayan yöntemlerle devrim niteliğinde bir teknolojiyi medikal estetik alanına sunmuştur.

Venus Legacy Nedir ?

Venus Legacy non invazif Vakumlu radyo frekans teknolojisi sunan bir bölgesel incelme cihazıdır.

Venus Legacy Teknolojisi Nedir?

VL_ModelwithDeviceMulti-Polar RF : Patentli çok başlıklı radyo frekans teknolojisiyle piyasadaki bipolar ve three polar cihazlara göre çok daha hızlı ve etkili bir ısınım sağlar.

Pulslu Manyetik Alanlar Teknolojisi :Tıp alanında yıllardır kullanılan bu teknoloji, bağ dokuları arasındaki iletişimi harekete geçirerek yenileyici ve onarıcı özelliğe sahiptir.

Varipulse Vakum : Isı ve radyo frekansın ciltte daha derinlere ulaşmasını ve lenf drenajı sağlarken dolaşımı da uyaran vakum teknolojisidir. Diğer vakumlar gibi cildi tek taraflı çekip bırakarak dokuda bozulmalara yol açmaz. Cildi çeker ve aynı hız ve kuvvetle geri iterek dokunun şeklini korur.

Venus Legacy Vücutta Nasıl  Çalışır ?

Venus Legacy yağ hücrelerindeki yağı sıvılaştırıp lenf sistemine aktaran ağrısız sızısız yan etkisiz fda (ABD Sağlık Bakanlığı) onayına sahip bir sistemdir. Yağ hücrelerine, diğer birçok teknolojinin aksine zarar vermeden yağ hücrelerini küçültür ve elastin kolajenleri tetikleyerek sarkan dokuyu toparlar. Yağlı dokularda vakumlu başlıkla çalışılıp, kilo verip sarkmış dokularda ise toparlanma için radyo frekanslı başlıkla en iyi sonuçlar elde edilir.

 


Vücutta  Hangi Bölgelerde Sonuç Verir ?

Karın – Bacak – Kol – Sırt

Venus Legacy vücutta ne işe yarıyor ?VL_Operator-Treatment

Bölgesel incelme – Selülit Bakımı- Daha sıkı bir cilt

Kaç Seans Gelmem Gerekiyor ?

2-8 cm arası incelmeyi gözlemlemek için 4 – 8 seans gelinmesi en doğrusudur.

Venus Legacy Yüz ve Boyunda Nasıl Çalışır ?

Venus Legacy Multi Polar RF ve Manyetik Puls (MP)² Teknolojileri ile yeni VariPulse™ teknolojisini bir arada sunan tek cihaz olarak ciltteki elastin ve kolajen üretimini tetikleyerek, yaşla tembelleşmiş ve elastikiyetini kaybetmiş cildi doğal olarak çalıştırmaya başlar. Elastin kolajenleri artan cilt, sıkılaşır, toparlanır, çizgiler yumuşar.

Manyetik Puls  (MP)² teknolojisi ile cilt altındaki fgf 2 (fibroblast büyüme faktörü) salgılanmasını tetikleyerek cildi onarır ve gençleştirir.

Venus Legacy’i Yüzde Neler Yapar ?

Çizgileri yumuşatır,

Cildi sıkılaştırıp, toparlar.

Gıdıyı toparlar.

Göz çevresindeki çizgileri açar,

Gözaltı morluklarını hafifletir.

Cildi canlandırır.

Ciltteki yorgun ifadeyi alır, daha dinlenmiş duru bir cilt görünümü kazandırır.