Zayıflama Mamaları

NUTRAWELL SLİMPACK ZAYIFLAMA MAMALARI

Uzun ve zorlu diyet listelerine uyum sağlamaya çalışmaktan yorulanlar için zayıflama mamaları hem sağlıklı hem de pratik çözüm sunmakta. Kalorisi kısıtlanmış şase formunda olan zayıflama mamalarında günlük ihtiyacınız olan vitamin mineral protein ve karbonhidratlar bulunmakta. Aynı zamanda yağ yakımına yardımcı olan L-carnitine, CLA ve BCCA da içeren mamalar, vücudunuzdaki yağ yakımını da hızlandırmakta. Çilekli, muzlu kurabiyeli, çikolatalı ve karamelli tat seçenekleriyle tüketicilere çok lezzetli bir öğün deneyimi sunmakta.

Dermaface and Body olarak üyelerimizi bölgesel incelme programlarımıza başlatmadan önce mutlaka kilo ölçümü yapmaktayız. Vücut kitle endeksi ideal aralıktan yüksek olan üyelerimizi bölgesel incelme programlarıyla beraber mutlaka kilo vermeye yönlendiriyoruz. İster Diyetisyen yardımı alarak isterse de mamalarla kilo vererek, cihazlara devam eden üyelerimizin sonuçları çok memnuniyet verici.

Mamalar Nasıl Hazırlanır ?

300 ml Yarım Yağlı süt ya da yarım yağlı yoğurt ile karıştırılan toz mamalar içime hazır.

Mamaları Ne zaman Tüketmeliyim ?

ilk bir haftaya kadar 3 saat ara ile günde 5 kez süt ile detox programı yapıp vücuttaki ödemi atabilirsiniz. Sonrasında sabah kahvaltı ve akşam yemeği yerine mamaları tercih edip öğlen 500 kaloriyi geçmiycek şekilde protein ağırlıklı olmasına dikkat ederek istediğiniz öğünü yiyebilirsiniz.