Kalıcı Eyeliner

KALICI GÖZ KONTURU EYELINER

Kadınlar yüz yıllar boyu sürekli olarak güzel ve çekici gözlere sahip olmak istemişlerdir. Bunun için ellerinden gelen her türlü yola başvurmuşlar, bu arayışlar içinde pahalı veya acı veren birçok yöntem denemişlerdir. Ama son dönemlerde teknolojinin de gelişmesi ile kalıcı makyaj göz uygulaması sayesinde gözleri çekici hale getirebilmek mümkün.

Kalıcı makyaj göz uygulamasında küçük olan gözler büyük gösterilebilir ya da ayrı ayrı gibi duran gözler kalıcı makyaj göz uygulaması sayesinde ufak ve sihirli dokunuşlarla yakınlaştırılabilir. Belirgin olmayan göz hatlarınız belirginleştirilebilir, yuvarlak şekilde duran göz hatları çekik hale getirilebilir. Pahalı ve çekilmez ağrılara sebep olan cerrahi yöntemlere ihtiyaç duymadan gözleri şekillendirip güzelleştirmek mümkün.İşinde ehli kişilerle ağrısız sızısız kalıcı makyaj göz uygulaması yaptırılabilir.

Kalıcı Eyeliner uygulaması, bitkisel kök boyalarıyla göz kapağınızın üstüne çizim yapılmasıdır. Kalıcı eyeliner ciltten cilde değişim gösterse de ortalama olarak 3 sene ile 5 sene dayanıklılık gösterir.